• Павло Іванович
  МАКАРИЧАК
  Ортопед-травматолог
  Ортопед-травматолог
  Досвідчений спеціаліст з лікування і профілактики
  опорно-рухового апарату України
  Прийом та операцї
  м. Київ "Сіті Доктор"
  Записатися на прийом
  Движение жизнь
  Рух -
  життя!
  Павло Іванович МАКАРИЧАК

Заміна колінного, тазостегнового суглоба Біла Церква, артроскопія, ендопротезування в Білій Церкві, ортопед-травматолог

Про Лікаря
Макаричак Павло Іванович
Макаричак Павло Іванович
Ортопед-травматолог вищої категорії
Стаж роботи 15 років.
Вища медична.
 • У 2004 році закінчив Донецький Державний медичний університет;
 • 2007 рік - закінчив Українську військово-медичну академію за спеціалізацією хірургія.
 • 2007-2019 Ортопед-травматолог Білоцерківського військового госпіталю.
 • З 2019 Ортопед-травматолог Клініки
Стажування з ендопротезування в Польщі, Чехії, Словаччині, Іспанії, Греції, Ірландії, Литві. Член ESSKA і УАСТКА (Європейська та Українська асоціація спортивної травми, хірургії колінного суглоба та артроскопії) з 2010 року.
Переваги
Ціни
Доступні ціни для всіх пацієнтів
ціни
ціни
Матеріали
Виключно сучасні матеріали для протезування
Матеріали
Матеріали
Реабілітація
Я поруч на кожному етапі до і після протезування
Реабілітація
Реабілітація
Операційні
клініка Сіті Доктор м. Київ
Операційні
Операційні
Досвід
15 років досвіду
Досвід
Досвід
Спеціалізація
Ендопротезування
Ендопротезування
Травматологія
Травматологія
Артроскопія
Артроскопія
Амбулаторна допомога
Амбулаторна допомога
Карта покриттів
    Київ Біла Церква
Просп. С. Бандери, 17/1
Беладент
Ви повинні ходити вільно, забудьте про болі в суглобах
Запишіться на прийом сьогодні!
Запис по телефону або через форму на сайті!
Відправити
Питання/відповідь/відгуки
Марина
Киев
Уважаемый Павел Иванович! От всей души хочу сказать Вам большое спасибо. Вы — врач от Бога, Вы — мастер своего дела и невероятный талант медицины. Благодарю Вас за Вашу проделанную работу, за оказанную помощь. За Ваш профессионализм и чуткий подход и внимание. Желаю от всего сердца Вам и Вашей семье крепкого здоровья, достатка, благополучия ,и безграничных возможностей подаренных судьбой!!!!!! Пациент Москаленко Алексей Иванович. Операция по замене тазобедренного сустава
 
 
Черноусова Тамара Дмитриевна
Киев
В эту клинику моя семья обращалась дважды. В январе 2020 оперировали мою маму . Была замена тазобедренного сустава. Оперировал Макаричак Павел Иванович. В понедельник 9.08.2021 был доставлен в клинику мой муж с переломом позвоночника в поясничном отделе(L4). Была проведена сложнейшая операция .поставлена пластина. Операцию проводили Тыш Игорь Иванович и Аксёнов Руслан Валерьевич. Операция была проведена малоинвазивно через маленькие разрезы( 6 болтов - 6 разрезов)На следующей день муж уже мог ходить. Огромная благодарность докторам данной клиники. Это не только мастера своего дела,а и просто очень хорошие люди. Буду всем рекомендовать клинику "Сити Доктор" а что касается ценовой политики,так в государственной больнице в обоих случаях нам называли сумму в два раза большую,чем здесь. А качество и результаты лечения не идут ни в какое сравнение. Ещё раз огромное спасибо Вам,дорогие доктора. С уважением к вам и всему персоналу Черноусова Тамара Дмитриевна.
 
 
Вера Шинкаренко
Киев
Прекрасная клиника.Мужу , Павлу Шинкаренко, сделали операцию по замене тазобедренного сустава. Врач Макаричак Павел Иванович. Мы ему очень благодарны за профессионализм, умение вселить надежду и "золотые" руки. Весь персонал относился с заботой, а это стоит дорогого после операции. Спасибо всем огромное. Дай 'Бог, всем им здоровья. Здорово, что в нашей стране есть такая клиника и такие прекрасные специалисты.
 
 
 

Ви потребуєте допомоги висококваліфікованого лікаря травматолога?

З віком практично кожна людина стикається з ризиками захворювань суглобів. Причиною може стати неправильне харчування, особливості фізіології і травми. При сильному пошкодженні переважно нижніх кінцівок оптимальним підходом, на думку фахівців, є кваліфікована заміна суглоба Біла Церква. Дана операція хоч і пов'язана з тривалим відновленням, але дозволяє практично повністю відновити суглобову рухливість на відміну від інших методів лікування. Навіть висока вартість і ризики не зупиняють хворих, які бажають відновити форму.

Поверніть собі радість вільного руху - особливості та переваги артроскопії

Наша клініка володіє всім необхідним обладнанням для проведення складних операцій з відновлення рухливості кінцівок. Як медична послуга заміна суглобів в Білій Церкві добре відома серед хворих, які вирішили свою медичну проблему. Операцію проводить висококваліфікований травматолог. Лікар зможе розібратися в індивідуальній проблемі звернувся хворого і пройти разом з ним через всі складнощі післяопераційного періоду.

Наш центр має повноцінну лабораторну, хірургічну та лікувально-відновну базу, що допомагає хворим підготуватися до операції і пройти повний курс реабілітації на базі центру і амбулаторно. Операція по заміні суглоба при правильному підході може бути максимально легкою і практично безболісною.

Пропонована артроскопія суглоба Біла Церква - це сучасна процедура, за паливною ефективністю перевершує інші методи ортопедичного лікування на етапах невідновних ушкоджень суглобових з'єднань. Незважаючи на те, що це повноцінна хірургічна операція, що гарантує результат лікування, мова йде про малоінвазивні втручання і проведенні маніпуляцій на суглобі через невеликі розрізи. Для цих цілей використовується різновид ендоскопа під назвою артроскоп.

Артроскопія суглоба Біла Церква - основні переваги

Виділимо основні особливості втручання:

 • можливість повного відновлення суглоба при сильних пошкодженнях в результаті травм і ускладненого артрозу;
 • операція не вимагає тривалої підготовки хворого;
 • мінімальний термін реабілітації після ендоскопічного втручання;
 • істотне зниження больового синдрому в післяопераційний період;
 • відсутність протипоказань.

Ортопед травматолог Біла Церква проводить кваліфіковане ендопротезування колінного суглоба. Наша клініка має хороші медичні результати і відпрацювала методику лікування, щоб повністю уникати ускладнень. Завдяки науковому підходу, кваліфікації медичних фахівців на дороге ендопротезування кульшового суглоба ціна також залишається доступною для хворих.

Завдяки розробленому підходу заміна суглоба Біла Церква (Україна) стала мінімально травматичною і гарантує результат лікування в короткі терміни. Хворі вже через кілька місяців повністю відновлюють рухливість, не відчувають болю і можуть виконувати допустиму фізичну роботу.

Відгуки та фото процесу лікування

Ендопротезування в Білій Церкві (Україна) сьогодні виконується на передовому рівні, а госпіталь вже тривалий час має тільки хороші відгуки. Ознайомитися з результатами лікування можна по фото хворих.

Ортопед травматолог Біла Церква (Україна) - це ваш особистий шлях до вільного руху, без фінансових обмежень, дискомфорту і болів. Ціна доступна для кожного, хто звернувся хворих.

Які результати гарантує артроскопія в Білій Церкві

Висококваліфікований ортопед-травматолог нашого центру допоможе впоратися зі страхом, які відчувають хворі перед операцією. Перш за все, він пов'язаний з очікуванням тривалого відновлення, повної втрати рухливості. Потрібно відзначити, що на складне ендопротезування кульшового суглоба ціна включає всі необхідні процедури і консультації, які допомагають пацієнтам з адаптацією.

Травматолог кваліфіковано пояснить вже на першій консультації, який результат лікування може очікувати хворий. Лікар приділить увагу обмеженням в післяопераційний період, при необхідності віком пацієнта, часто ускладнюється процес відновлення. Фахівці центру проконсультують щодо прийому знеболюючих та інших препаратів, що сприяють швидкому загоєнню кісткової тканини. Ціна відновного курсу залежить від фінансових можливостей пацієнта, схема лікування підбирається індивідуально.

Ортопед-травматолог розповість про можливості, які стануть доступні хворому після операції. Після проведення артроскопії пацієнти можуть:

 • помірно рухатися без обмежень;
 • займатися спортом;
 • допустимо навантажувати кінцівки при перенесенні важких предметів;
 • здійснювати тривалі прогулянки.

Так що операція із заміни колінного суглоба ціна повністю виправдовує одержуваний результат і повертає пацієнтів до повноцінного життя.

Артроскопія - це ваш особистий шлях до свободи руху

Будь-яка заміна колінного суглоба ціна непорівнянна зі свободою пересування без допомоги. Багато пацієнтів згодні віддати будь-які гроші, щоб повернути собі фізичну форму. У нашому центрі це можливо без істотних фінансових вкладень з мінімальним дискомфортом під час лікування.

Використовуйте свій шанс на здорове життя і поверніть рухливість без ризиків! Нашим центром виконуються операції по відновленню будь-яких суглобів.

 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію