• Павло Іванович
  МАКАРИЧАК
  Ортопед-травматолог
  Ортопед-травматолог
  Досвідчений спеціаліст з лікування і профілактики
  опорно-рухового апарату України
  Прийом та операцї
  м. Київ "Сіті Доктор"
  Записатися на прийом
  Движение жизнь
  Рух -
  життя!
  Павло Іванович МАКАРИЧАК

Заміна колінного, тазостегнового суглоба Черкаси, артроскопія, ендопротезування в Черкасах, ортопед-травматолог

Про Лікаря
Макаричак Павло Іванович
Макаричак Павло Іванович
Ортопед-травматолог вищої категорії
Стаж роботи 15 років.
Вища медична.
 • У 2004 році закінчив Донецький Державний медичний університет;
 • 2007 рік - закінчив Українську військово-медичну академію за спеціалізацією хірургія.
 • 2007-2019 Ортопед-травматолог Білоцерківського військового госпіталю.
 • З 2019 Ортопед-травматолог Клініки
Стажування з ендопротезування в Польщі, Чехії, Словаччині, Іспанії, Греції, Ірландії, Литві. Член ESSKA і УАСТКА (Європейська та Українська асоціація спортивної травми, хірургії колінного суглоба та артроскопії) з 2010 року.
Переваги
Ціни
Доступні ціни для всіх пацієнтів
ціни
ціни
Матеріали
Виключно сучасні матеріали для протезування
Матеріали
Матеріали
Реабілітація
Я поруч на кожному етапі до і після протезування
Реабілітація
Реабілітація
Операційні
клініка Сіті Доктор м. Київ
Операційні
Операційні
Досвід
15 років досвіду
Досвід
Досвід
Спеціалізація
Ендопротезування
Ендопротезування
Травматологія
Травматологія
Артроскопія
Артроскопія
Амбулаторна допомога
Амбулаторна допомога
Карта покриттів
    Київ Біла Церква
Просп. С. Бандери, 17/1
Беладент
Ви повинні ходити вільно, забудьте про болі в суглобах
Запишіться на прийом сьогодні!
Запис по телефону або через форму на сайті!
Відправити
Питання/відповідь/відгуки
Марина
Киев
Уважаемый Павел Иванович! От всей души хочу сказать Вам большое спасибо. Вы — врач от Бога, Вы — мастер своего дела и невероятный талант медицины. Благодарю Вас за Вашу проделанную работу, за оказанную помощь. За Ваш профессионализм и чуткий подход и внимание. Желаю от всего сердца Вам и Вашей семье крепкого здоровья, достатка, благополучия ,и безграничных возможностей подаренных судьбой!!!!!! Пациент Москаленко Алексей Иванович. Операция по замене тазобедренного сустава
 
 
Черноусова Тамара Дмитриевна
Киев
В эту клинику моя семья обращалась дважды. В январе 2020 оперировали мою маму . Была замена тазобедренного сустава. Оперировал Макаричак Павел Иванович. В понедельник 9.08.2021 был доставлен в клинику мой муж с переломом позвоночника в поясничном отделе(L4). Была проведена сложнейшая операция .поставлена пластина. Операцию проводили Тыш Игорь Иванович и Аксёнов Руслан Валерьевич. Операция была проведена малоинвазивно через маленькие разрезы( 6 болтов - 6 разрезов)На следующей день муж уже мог ходить. Огромная благодарность докторам данной клиники. Это не только мастера своего дела,а и просто очень хорошие люди. Буду всем рекомендовать клинику "Сити Доктор" а что касается ценовой политики,так в государственной больнице в обоих случаях нам называли сумму в два раза большую,чем здесь. А качество и результаты лечения не идут ни в какое сравнение. Ещё раз огромное спасибо Вам,дорогие доктора. С уважением к вам и всему персоналу Черноусова Тамара Дмитриевна.
 
 
Вера Шинкаренко
Киев
Прекрасная клиника.Мужу , Павлу Шинкаренко, сделали операцию по замене тазобедренного сустава. Врач Макаричак Павел Иванович. Мы ему очень благодарны за профессионализм, умение вселить надежду и "золотые" руки. Весь персонал относился с заботой, а это стоит дорогого после операции. Спасибо всем огромное. Дай 'Бог, всем им здоровья. Здорово, что в нашей стране есть такая клиника и такие прекрасные специалисты.
 
 
 

Порушення в роботі опорно-рухового апарату вимагає негайного звернення по медичну допомогу до кваліфікованого фахівця. Не варто пускати захворювання на самоплив. У разі появи найменших ортопедичних симптомів, необхідно відвідати травматолога, адже несвоєчасне лікування може погіршити ситуацію.

Компетентний ортопед-травматолог нашого центру має багаторічний досвід лікування пошкоджень опорно-рухового апарату (м'язів, кісток, сухожиль, суглобів, сухожиль), а також проведення профілактичних та відновлювальних заходів. Свідченням високої кваліфікації служить робота, заснована на високих медичних стандартах і сучасних методах лікування. У важких випадках найбільш ефективним методом відновлення втрачених функцій є заміна суглобів в Черкасах.

Коли потрібно звернутися за допомогою до травматолога

Показання до звернення до фахівця:

 • виникнення болю в спині, поперековому або шийному відділі;
 • деформація рук і ніг, грудної клітини, хребта;
 • травми і викривлення кінцівок;
 • різні види переломів;
 • порушення постави;
 • хрускіт в шиї або кінцівках;
 • плоскостопість;
 • міжхребцева грижа.

Заміна суглоба (Черкаси)

Ендопротезування колінного суглоба є складною високотехнологічною операцією, яка вимагає від лікаря професіоналізму та величезного досвіду медичної практики. Заміна суглоба являє собою хірургічну операцію, в процесі якої на місці ураженого суглоба встановлюються імпланти. Ортопед-травматолог нашої клініки, що заслужив вдячні відгуки з фото пацієнтів, виконує подібні оперативні втручання із застосуванням сучасного обладнання та якісних інструментів, що сприяє успішному проведенню діагностично-лікувальних процедур.

Завдяки розвитку сучасних технологій стало можливим ендопротезування кульшового суглоба, ціна проведення якого в нашому госпіталі значно нижче, в порівнянні з іншими лікувальними закладами України.

Які методи діагностики застосовує ортопед

Прийом веде досвідчений лікар з великою практикою лікування придбаних і вроджених патологій ОДА будь-якого ступеня тяжкості. Консультація зазвичай не займає багато часу, а сама діагностика проводиться безболісно.

Для постановки діагнозу збирається анамнез і здійснюється візуальний огляд пацієнта для визначення виду патології. Після цього проводиться пальпація проблемної ділянки і визначення ступеня складності хвороби. Наступним етапом є постановка попереднього діагнозу. При необхідності буде проведена артроскопія суглоба (Черкаси) та інші види діагностичних процедур.

За допомогою спеціалізованого діагностичного обладнання гарантується постановка правильного діагнозу і подальша ефективна операція по заміні суглоба. Артроскопія в Черкасах грає важливу роль в правильній постановці діагнозу.

Лікування кістково-м'язових патологій

Застосування практичних знань та інноваційних розробок в сукупності з відмінними довірчими стосунками з пацієнтом, дає можливість розробити відповідну схему лікування і здійснити необхідну терапію в повному обсязі. Ортопед травматолог (Черкаси) вважається одним з кращих фахівців України в даній сфері. З урахуванням індивідуальних особливостей пацієнтів призначається медикаментозна та фізіотерапія, масажі і фізкультура, а також безпечна операція із заміни колінного суглоба. Ціна лікування пошкоджень опорно-рухового апарату буде залежати від призначеного лікарем методу лікування. Досить складною операцією вважається заміна колінного суглоба, ціна якої є досить прийнятною для багатьох пацієнтів.

При асептичному некрозі і переломі шийки стегнової кістки, остеоартрозі, ревматоїдному артриті, виразковій хворобі шлунку потрібно ендопротезування кульшового суглоба. Ціна операції залежить від типу фіксації протеза (цементний і безцементний). Заміна суглоба (Черкаси) проводиться за багатьма показниками, головним чином внаслідок некрозів і довго не зростаються переломів.

Послуги ортопедичного центру

Щоб записатися на прийом і подальше ендопротезування в Черкасах, слід зателефонувати і обговорити з адміністратором оптимальний час для візиту. Вартість консультації та необхідних діагностичних процедур вказана в прайсі з фото.

Кожен клієнт буде приємно здивований доступною ціною медичних послуг, які значно нижче, ніж в будь-якому іншому госпіталі України.

Ортопед травматолог Черкаси допоможе повернути радість руху і повноцінне життя пацієнтам. Позитивні відгуки пацієнтів свідчать про успішному результаті лікувальних заходів.

Рекомендуємо не зволікати з відвідуванням фахівця, так як профілактичний огляд може стати важливим кроком до життя без болю.

 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію