• Павло Іванович
  МАКАРИЧАК
  Ортопед-травматолог
  Ортопед-травматолог
  Досвідчений спеціаліст з лікування і профілактики
  опорно-рухового апарату України
  Прийом та операцї
  м. Київ "Сіті Доктор"
  Записатися на прийом
  Движение жизнь
  Рух -
  життя!
  Павло Іванович МАКАРИЧАК

Заміна колінного, тазостегнового суглоба Миколаїв, артроскопія, ендопротезування в Миколаєві, ортопед-травматолог

Про Лікаря
Макаричак Павло Іванович
Макаричак Павло Іванович
Ортопед-травматолог вищої категорії
Стаж роботи 15 років.
Вища медична.
 • У 2004 році закінчив Донецький Державний медичний університет;
 • 2007 рік - закінчив Українську військово-медичну академію за спеціалізацією хірургія.
 • 2007-2019 Ортопед-травматолог Білоцерківського військового госпіталю.
 • З 2019 Ортопед-травматолог Клініки
Стажування з ендопротезування в Польщі, Чехії, Словаччині, Іспанії, Греції, Ірландії, Литві. Член ESSKA і УАСТКА (Європейська та Українська асоціація спортивної травми, хірургії колінного суглоба та артроскопії) з 2010 року.
Переваги
Ціни
Доступні ціни для всіх пацієнтів
ціни
ціни
Матеріали
Виключно сучасні матеріали для протезування
Матеріали
Матеріали
Реабілітація
Я поруч на кожному етапі до і після протезування
Реабілітація
Реабілітація
Операційні
клініка Сіті Доктор м. Київ
Операційні
Операційні
Досвід
15 років досвіду
Досвід
Досвід
Спеціалізація
Ендопротезування
Ендопротезування
Травматологія
Травматологія
Артроскопія
Артроскопія
Амбулаторна допомога
Амбулаторна допомога
Карта покриттів
    Київ Біла Церква
Просп. С. Бандери, 17/1
Беладент
Ви повинні ходити вільно, забудьте про болі в суглобах
Запишіться на прийом сьогодні!
Запис по телефону або через форму на сайті!
Відправити
Питання/відповідь/відгуки
Марина
Киев
Уважаемый Павел Иванович! От всей души хочу сказать Вам большое спасибо. Вы — врач от Бога, Вы — мастер своего дела и невероятный талант медицины. Благодарю Вас за Вашу проделанную работу, за оказанную помощь. За Ваш профессионализм и чуткий подход и внимание. Желаю от всего сердца Вам и Вашей семье крепкого здоровья, достатка, благополучия ,и безграничных возможностей подаренных судьбой!!!!!! Пациент Москаленко Алексей Иванович. Операция по замене тазобедренного сустава
 
 
Черноусова Тамара Дмитриевна
Киев
В эту клинику моя семья обращалась дважды. В январе 2020 оперировали мою маму . Была замена тазобедренного сустава. Оперировал Макаричак Павел Иванович. В понедельник 9.08.2021 был доставлен в клинику мой муж с переломом позвоночника в поясничном отделе(L4). Была проведена сложнейшая операция .поставлена пластина. Операцию проводили Тыш Игорь Иванович и Аксёнов Руслан Валерьевич. Операция была проведена малоинвазивно через маленькие разрезы( 6 болтов - 6 разрезов)На следующей день муж уже мог ходить. Огромная благодарность докторам данной клиники. Это не только мастера своего дела,а и просто очень хорошие люди. Буду всем рекомендовать клинику "Сити Доктор" а что касается ценовой политики,так в государственной больнице в обоих случаях нам называли сумму в два раза большую,чем здесь. А качество и результаты лечения не идут ни в какое сравнение. Ещё раз огромное спасибо Вам,дорогие доктора. С уважением к вам и всему персоналу Черноусова Тамара Дмитриевна.
 
 
Вера Шинкаренко
Киев
Прекрасная клиника.Мужу , Павлу Шинкаренко, сделали операцию по замене тазобедренного сустава. Врач Макаричак Павел Иванович. Мы ему очень благодарны за профессионализм, умение вселить надежду и "золотые" руки. Весь персонал относился с заботой, а это стоит дорогого после операции. Спасибо всем огромное. Дай 'Бог, всем им здоровья. Здорово, что в нашей стране есть такая клиника и такие прекрасные специалисты.
 
 
 

Вас вітає клініка, де працює наш чудові лікар ортопед-травматолог з Миколаєва (Україна).

Якщо у вас або у ваших близьких виникли такі проблеми і терміново необхідно таке лікарське втручання, як заміна суглобів в Миколаєві, то ви звернулися за адресою.

Досвідчений ортопед травматолог (Миколаїв) допоможе також, якщо вам необхідно ендопротезування кульшового суглоба. Ціна за послугу і реальні відгуки про лікаря доступні для перегляду на нашому сайті. Не слід плутати з лікарем травматологом.

Для початку, розберемося, хто ж такий лікар ортопед-травматолог?

Невеликий екскурс в історію: основи сучасної медицини в цій галузі належать Гіппократу (близько 460 - близько 377 до н.е.). Отже, ортопед травматолог - лікар, який займається діагностикою і подальшим лікуванням і реабілітацією захворювань ОДС. У його компетенції: травми (як вроджені, так і набуті), хвороби м'язів, кісток, зв'язок і сухожиль, суглобів. Ортопед-травматолог (Миколаїв) лікує наслідки травм, вроджені деформації суглобів та інші захворювання ОДС, а також проводить операції і мінімальні оперативні втручання, наприклад, артроскопія суглоба (Миколаїв).

Простими словами, якщо ви звернетеся до лікаря за допомогою, то отримаєте кваліфіковану допомогу в Миколаєві, пов'язану з такими спеціалізаціями, як травматологія (невідкладні заходи) та ортопедія (призначення необхідного лікування в госпіталі).

Приводом для запису на прийом можуть служити:

 • хрускіт в кістках і суглобах;
 • оніміння кінцівок;
 • деформація суглобів і кісток;
 • переломи і вивихи кінцівок;
 • проблеми, пов'язані з хребтом;
 • травми і пошкодження суглобів і м'яких тканин.

А також, якщо потрібно оперативне втручання, наприклад, негайно необхідна заміна колінного суглоба. Ціна визначається в залежності від складності захворювання.

Вашій увазі надається такий профіль лікування, як артроскопія в Миколаєві. Це, мінімальне оперативне втручання, яке проводиться з метою дослідження і/або лікування порушення функціонування суглобів. Артроскопія суглоба (Миколаїв) проводиться з використанням артроскопа. Апарат вводиться в суглоб через міні розріз.

Ще один напрямок нашої діяльності - ендопротезування в Миколаїв. Найпоширеніша операція в цій галузі медицини. Ендопротезування колінного суглоба - заміна суглоба (Миколаїв), який повністю втратили свою здатність до функціонування, штучним суглобом, він повторює функції суглоба заміненого.

Травматолог використовує найновітніші технології в лікуванні, які успішно допоможуть вам позбутися гнітючого захворювання. І така проблема, для вирішення якої потрібне заміна суглоба Миколаїв або ендопротезування кульшового суглоба (Миколаїв), піде з вашого життя назавжди.

Докази досвіду успішного проведення зазначених робіт та щасливих пацієнтів можете побачити на фото. Також ви можете дізнатися при дзвінку в госпіталь про те, як проходиться ендопротезування кульшового суглоба і операція із заміни колінного суглоба, ціна визначається після консультації і детальної діагностики.

Порядок ваших дій під час запису на прийом до ортопеда-травматолога з Миколаєва:

 • запис на плановий прийом у зручний для вас час;
 • огляд та консультація (на консультації можете задати будь-які, що цікавлять вас питання);
 • постановка попереднього діагноз;
 • направлення на аналізи;
 • призначення подальшого лікування (розробка індивідуального плану).

Ми підберемо дійсно ефективний спосіб лікування конкретно для вас, з урахуванням вашої проблеми, статі, віку, індивідуальних потреб. У нашій клініці навіть після серйозних оперативних втручань, пацієнти швидко і легко проходять процес реабілітації і виписуються абсолютно здоровими і щасливими людьми. Госпіталь обладнаний новітньою технікою, а також має кваліфікованих фахівців, які постійно беруть участь у семінарах, кворумах для підвищеннях кваліфікації.

Відгуки про роботу травматолога залишає вся Україна, що підтверджує успішну практику з проведення оглядів, а також, що не менш важливо - операцій (наприклад, операція по заміні суглоба кульшового). Також ви можете ознайомитися з величезною кількістю фото на сайті. Вартість подібних робіт іноді може налякати пацієнта своєю недоступність, але ціна на наші послуги, зазначені раніше, вас приємно здивує.

У наш травмонебезпечний час, прийоми до лікаря не слід відкладати. Зволікання може стати причиною незворотних наслідків у вашому організмі. Щоб все життя не страждати, досить просто записатися на прийом в клініку.

Вважається, що такі захворювання в області ортопедії виникають у чоловіків і жінок у віці, або у спортсменів. Але такі хвороби - проблема і для людей молодого віку. Клініка закликає потенційних пацієнтів звернутися на ранніх стадіях захворювання, коли можливо ще призначити грамотне лікування і вилікувати вас на початковому етапі, щоб не довелося вдаватися до найпоширенішого виду оперативного втручання: операція по заміні суглоба.

Прямо зараз! Україна, місто Миколаїв - дзвоніть і записуйтеся на прийом, не варто відкладати на завтра рішення таких делікатних питань. Допомога поруч.

Здоровим бути легко!

 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію