• Павло Іванович
  МАКАРИЧАК
  Ортопед-травматолог
  Ортопед-травматолог
  Досвідчений спеціаліст з лікування і профілактики
  опорно-рухового апарату України
  Прийом та операцї
  м. Київ "Сіті Доктор"
  Записатися на прийом
  Движение жизнь
  Рух -
  життя!
  Павло Іванович МАКАРИЧАК

Заміна колінного, тазостегнового суглоба Суми, артроскопія, ендопротезування в Сумах, ортопед-травматолог

Про Лікаря
Макаричак Павло Іванович
Макаричак Павло Іванович
Ортопед-травматолог вищої категорії
Стаж роботи 15 років.
Вища медична.
 • У 2004 році закінчив Донецький Державний медичний університет;
 • 2007 рік - закінчив Українську військово-медичну академію за спеціалізацією хірургія.
 • 2007-2019 Ортопед-травматолог Білоцерківського військового госпіталю.
 • З 2019 Ортопед-травматолог Клініки
Стажування з ендопротезування в Польщі, Чехії, Словаччині, Іспанії, Греції, Ірландії, Литві. Член ESSKA і УАСТКА (Європейська та Українська асоціація спортивної травми, хірургії колінного суглоба та артроскопії) з 2010 року.
Переваги
Ціни
Доступні ціни для всіх пацієнтів
ціни
ціни
Матеріали
Виключно сучасні матеріали для протезування
Матеріали
Матеріали
Реабілітація
Я поруч на кожному етапі до і після протезування
Реабілітація
Реабілітація
Операційні
клініка Сіті Доктор м. Київ
Операційні
Операційні
Досвід
15 років досвіду
Досвід
Досвід
Спеціалізація
Ендопротезування
Ендопротезування
Травматологія
Травматологія
Артроскопія
Артроскопія
Амбулаторна допомога
Амбулаторна допомога
Карта покриттів
    Київ Біла Церква
Просп. С. Бандери, 17/1
Беладент
Ви повинні ходити вільно, забудьте про болі в суглобах
Запишіться на прийом сьогодні!
Запис по телефону або через форму на сайті!
Відправити
Питання/відповідь/відгуки
Марина
Киев
Уважаемый Павел Иванович! От всей души хочу сказать Вам большое спасибо. Вы — врач от Бога, Вы — мастер своего дела и невероятный талант медицины. Благодарю Вас за Вашу проделанную работу, за оказанную помощь. За Ваш профессионализм и чуткий подход и внимание. Желаю от всего сердца Вам и Вашей семье крепкого здоровья, достатка, благополучия ,и безграничных возможностей подаренных судьбой!!!!!! Пациент Москаленко Алексей Иванович. Операция по замене тазобедренного сустава
 
 
Черноусова Тамара Дмитриевна
Киев
В эту клинику моя семья обращалась дважды. В январе 2020 оперировали мою маму . Была замена тазобедренного сустава. Оперировал Макаричак Павел Иванович. В понедельник 9.08.2021 был доставлен в клинику мой муж с переломом позвоночника в поясничном отделе(L4). Была проведена сложнейшая операция .поставлена пластина. Операцию проводили Тыш Игорь Иванович и Аксёнов Руслан Валерьевич. Операция была проведена малоинвазивно через маленькие разрезы( 6 болтов - 6 разрезов)На следующей день муж уже мог ходить. Огромная благодарность докторам данной клиники. Это не только мастера своего дела,а и просто очень хорошие люди. Буду всем рекомендовать клинику "Сити Доктор" а что касается ценовой политики,так в государственной больнице в обоих случаях нам называли сумму в два раза большую,чем здесь. А качество и результаты лечения не идут ни в какое сравнение. Ещё раз огромное спасибо Вам,дорогие доктора. С уважением к вам и всему персоналу Черноусова Тамара Дмитриевна.
 
 
Вера Шинкаренко
Киев
Прекрасная клиника.Мужу , Павлу Шинкаренко, сделали операцию по замене тазобедренного сустава. Врач Макаричак Павел Иванович. Мы ему очень благодарны за профессионализм, умение вселить надежду и "золотые" руки. Весь персонал относился с заботой, а это стоит дорогого после операции. Спасибо всем огромное. Дай 'Бог, всем им здоровья. Здорово, что в нашей стране есть такая клиника и такие прекрасные специалисты.
 
 
 

Рух - основа нашого життя, тому якщо трапляються порушення опорно-рухового апарату, якщо з'являються болі або будь-які порушення функцій, пов'язаних з рухом, потрібно невідкладно звернутися до лікаря ортопеда-травматолога. Зазвичай кожна укомплектована клініка або спеціалізований госпіталь у своєму розпорядженні маэ такого лікаря. Вартість послуг такого фахівця залежить від його досвіду, компетенцій і можливостей закладу.

Якщо вам вже потрібен ортопед травматолог (Суми), або ви хочете знати, куди звернутися при необхідності, то потрібно підібрати фахівця, який пропонує весь спектр допомоги, що відноситься до компетенції ортопеда-травматолога.

В яких випадках допомагає ортопед-травматолог:

 • При проблемах зі скелетом (все, що пов'язано з кістками).
 • При порушеннях роботи зв'язок, проблеми з м'язами і сухожиллями.
 • При проблемах зі сполучною тканиною, яка покриває різні структури організму.

Звертатися потрібно після травми, а також при порушенні тих чи інших функцій або болю без явної причини. Добре, якщо госпіталь або інший заклад, куди ви звернетеся, може оперативно і професійно виконати найпоширеніші операції, такі як операція по заміні суглоба, за доступною ціною.

Вам потрібно подивитися лікар, якщо ви:

 • Відчуваєте біль.
 • Зафіксували порушення функцій або чутливість в певних ділянках тіла.

Що робить травматолог при зверненні:

 • Оглядає пошкоджені структури.
 • Дає консультацію.
 • Відправляє пацієнта на променеву або лабораторну діагностику (використанням апаратів МРТ, УЗД та ін. або здача аналізів).
 • Аналізує отримані результати і складає індивідуальний план лікування.
 • Проводить повторні огляди і коригує лікування за необхідності.

У деяких випадках необхідні серйозні процедури, наприклад, ендопротезування колінного суглоба, і важливо, щоб вони проходили в тому ж закладі під наглядом вашого лікаря.

Хороший травматолог в нашій країні не проблема: Україна багата на відмінних фахівців. Але важливо ще наявність лабораторно-технічної бази в закладі, перелік основних процедур в закладі, де працює лікар, а також доступна ціна на послуги. Все це в поєднанні може стати аргументом вибору закладу та спеціаліста.

Якщо ви перебуваєте в Сумах, то наша клініка і високопрофесійний досвідчений ортопед травматолог (Суми) - ваш вибір, який повністю відповідає перерахованим критеріям.

У порівнянні з більшістю медичних установ (Сумська область і вся Україна), тут на ендопротезування кульшового суглоба ціна більш доступна, то ж саме можна сказати з приводу ще однієї поширеної хірургічної операції - артроскопія суглоба Суми, яка проводиться безболісно з використанням сучасної апаратури. У нашій клініці є необхідна актуальна апаратура для виконання ряду поширених операцій: заміна суглоба Суми, що вимагає досвідченого лікаря, ендопротезування кульшового суглоба, ціна на яке у нас одна з найбільш лояльних по всіх регіонах (вся Україна).

Найчастіше пацієнтам потрібна операція із заміни колінного суглоба, ціна якої в нашій клініці прийнятна, а якість висока. Це залежить від рівня спеціаліста та рівня оснащення клініки.

Вивчаючи відгуки про клініку, можна відзначити: найчастіша операція в клініці - заміна колінного суглоба, ціна на яку влаштовує наших пацієнтів, з огляду на високий рівень виконання операції, при такому рівні заміна суглоба Суми в нашій клініці - кращий варіант для жителів міста і не тільки. Позитивні відгуки також часто отримує виконана в нашій клініці артроскопія суглоба Суми, на яку теж доступна ціна для високого рівня виконання.

Найголовніше - досвідчений ортопед-травматолог і злагоджена команда, яка вміє впоратися з поставленим завданням швидко і чітко. Тому якщо потрібна заміна суглобів в Сумах - йдуть в нашу клініку, якщо необхідна артроскопія в Сумах - їдуть до нас навіть з інших міст, а також всі знають, що сучасне ендопротезування в Сумах тут може бути надійно забезпечено.

Ви можете ознайомитися з відгуками, подивитися фото апаратури, умов, фото лікарів і перелік послуг, перш ніж зробити свій вибір. Але ми впевнені, ми зможемо запропонувати кращі умови і краще рішення вашої проблеми, щоб у вас не трапилося. Ми поряд! Звертайтеся!

 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію