• Павло Іванович
  МАКАРИЧАК
  Ортопед-травматолог
  Ортопед-травматолог
  Досвідчений спеціаліст з лікування і профілактики
  опорно-рухового апарату України
  Прийом та операцї
  м. Київ "Сіті Доктор"
  Записатися на прийом
  Движение жизнь
  Рух -
  життя!
  Павло Іванович МАКАРИЧАК

Заміна колінного, тазостегнового суглоба Вінниця, артроскопія, ендопротезування в Вінниці, ортопед-травматолог

Про Лікаря
Макаричак Павло Іванович
Макаричак Павло Іванович
Ортопед-травматолог вищої категорії
Стаж роботи 15 років.
Вища медична.
 • У 2004 році закінчив Донецький Державний медичний університет;
 • 2007 рік - закінчив Українську військово-медичну академію за спеціалізацією хірургія.
 • 2007-2019 Ортопед-травматолог Білоцерківського військового госпіталю.
 • З 2019 Ортопед-травматолог Клініки
Стажування з ендопротезування в Польщі, Чехії, Словаччині, Іспанії, Греції, Ірландії, Литві. Член ESSKA і УАСТКА (Європейська та Українська асоціація спортивної травми, хірургії колінного суглоба та артроскопії) з 2010 року.
Переваги
Ціни
Доступні ціни для всіх пацієнтів
ціни
ціни
Матеріали
Виключно сучасні матеріали для протезування
Матеріали
Матеріали
Реабілітація
Я поруч на кожному етапі до і після протезування
Реабілітація
Реабілітація
Операційні
клініка Сіті Доктор м. Київ
Операційні
Операційні
Досвід
15 років досвіду
Досвід
Досвід
Спеціалізація
Ендопротезування
Ендопротезування
Травматологія
Травматологія
Артроскопія
Артроскопія
Амбулаторна допомога
Амбулаторна допомога
Карта покриттів
    Київ Біла Церква
Просп. С. Бандери, 17/1
Беладент
Ви повинні ходити вільно, забудьте про болі в суглобах
Запишіться на прийом сьогодні!
Запис по телефону або через форму на сайті!
Відправити
Питання/відповідь/відгуки
Марина
Киев
Уважаемый Павел Иванович! От всей души хочу сказать Вам большое спасибо. Вы — врач от Бога, Вы — мастер своего дела и невероятный талант медицины. Благодарю Вас за Вашу проделанную работу, за оказанную помощь. За Ваш профессионализм и чуткий подход и внимание. Желаю от всего сердца Вам и Вашей семье крепкого здоровья, достатка, благополучия ,и безграничных возможностей подаренных судьбой!!!!!! Пациент Москаленко Алексей Иванович. Операция по замене тазобедренного сустава
 
 
Черноусова Тамара Дмитриевна
Киев
В эту клинику моя семья обращалась дважды. В январе 2020 оперировали мою маму . Была замена тазобедренного сустава. Оперировал Макаричак Павел Иванович. В понедельник 9.08.2021 был доставлен в клинику мой муж с переломом позвоночника в поясничном отделе(L4). Была проведена сложнейшая операция .поставлена пластина. Операцию проводили Тыш Игорь Иванович и Аксёнов Руслан Валерьевич. Операция была проведена малоинвазивно через маленькие разрезы( 6 болтов - 6 разрезов)На следующей день муж уже мог ходить. Огромная благодарность докторам данной клиники. Это не только мастера своего дела,а и просто очень хорошие люди. Буду всем рекомендовать клинику "Сити Доктор" а что касается ценовой политики,так в государственной больнице в обоих случаях нам называли сумму в два раза большую,чем здесь. А качество и результаты лечения не идут ни в какое сравнение. Ещё раз огромное спасибо Вам,дорогие доктора. С уважением к вам и всему персоналу Черноусова Тамара Дмитриевна.
 
 
Вера Шинкаренко
Киев
Прекрасная клиника.Мужу , Павлу Шинкаренко, сделали операцию по замене тазобедренного сустава. Врач Макаричак Павел Иванович. Мы ему очень благодарны за профессионализм, умение вселить надежду и "золотые" руки. Весь персонал относился с заботой, а это стоит дорогого после операции. Спасибо всем огромное. Дай 'Бог, всем им здоровья. Здорово, что в нашей стране есть такая клиника и такие прекрасные специалисты.
 
 
 

Ортопедія і травматологія - це медичні галузі об'єднані в одному напрямку - допомога людям (які перенесли захворювання або отримали травми) у відновленні їх активності і функціональності опорно-рухового апарату.

Роль ортопедії виявити, попередити і усунути захворювання, які могли утворитися у внутрішньоутробний період, або виникли після народження. Травматологія ж проводить діагностику та лікування пошкоджень, які людина отримала в процесі своєї життєдіяльності, а також здійснює профілактичні дії по даним захворюванням.

Якщо у вас сталася травма, а також з'явилися симптоми, які можуть стати причиною розвитку кістково-м'язових або суглобових патологій, наприклад, болю в суглобах, порушена постава, деформація ніг або рук, терміново потрібна клініка в якій є компетентний лікар і не завищена вартість послуг . Про нашу клініку є тільки позитивні відгуки, їх залишають люди, які проходили лікування у нас і відвідали госпіталь для реабілітації.

Ортопед травматолог - це фахівець, який може провести діагностику і лікування захворювань кістково-м'язових систем, а також розробляє профілактичні заходи щодо недопущення подальших ушкоджень організму. Ціна, коли людина вчасно не вживала заходів може виявитися в майбутньому дуже високою!

Заміна суглобів у Вінницькій області та Вінниці

Наша клініка знаходиться практично в центрі України, місто Вінниця, де працює досвідчений травматолог. Ми можемо здійснювати такі складні операції, як, наприклад, операція із заміни колінного суглоба, ціна за наші послуги оптимальна і не висока.

Заміна суглобів у Вінницькій області та Вінниці проводитися в нашій клініці, попередньо компетентний лікар вислухає вас, проконсультує по питаннях, що цікавлять.

Так само в нашій компетенції здійснення ендопротезування у Вінницькій області та Вінниці.

Ендопротезування суглоба - це метод протезування при якому проводиться операція по заміні суглоба, який був пошкоджений, на протез із сучасних матеріалів.

Ендопротез виконує всі ті ж функції звичайного суглоба і повторює його форму і структуру. Наприклад, ендопротезування кульшового суглоба, ціна за послугу в нашій клініці оптимальна, для такої складної операції, щоб ви вибрали саме нас.

Наші сучасні методи лікування допомагають людям знайти бувалу радість до життя. До нас звертаються клієнти після авто аварії, фото пошкоджень ноги, які вони показали зроблені відразу після аварії, залишали бажати кращого, зваживши всі "за", вони зважилися на операцію. Ендопротезування колінного суглоба, саме ця операція потрібна була, щоб людина знову почав жити нормальним життям. Заміна колінного суглоба пройшла успішно і після того як наш клієнт покинув госпіталь, відгуки були позитивними про нашу клініку. Зараз це цілком здорова людина, яка практично забув про перенесене.

Звертайтеся, ми завжди допоможемо (заміна суглоба Вінницька область і Вінниця).

Артроскопія в Вінницькій області та Вінниці

Артроскопія суглоба - це хірургічні маніпуляції для діагностики або лікування пошкоджених внутрішніх частин суглобів. Використовується артроскоп, одне з різновидів ендоскопа.

Артроскоп вводиться акуратно через мікророзріз для виконання операції, завдяки чому на фото або відео лікар спостерігає за ходом операції. Операції можуть бути різноманітні будь-то просто діагностика суглоба або складне лікування хряща, або видалення пошкодженого, або лікування розриву зв'язок.

При вашому зверненні за допомогою, схема нашої роботи:

 • проведемо первинний огляд;
 • складемо уявлення про повну картину захворювання;
 • ви дізнаєтеся попередній діагноз;
 • для уточнення або підтвердження діагнозу призначимо потрібні комплекси обстеження;
 • отримавши результати обстеження, дізнаєтеся остаточний діагноз;
 • буде підібрана індивідуальна схема лікування.

Україна не маленька країна, але не скрізь є компетентні фахівці, лікарі які можуть на вищому рівні надати подібні послуги в лікуванні.

Артроскопія суглоба Вінницька область і Вінниця

Саме ми маємо достатній досвід і знання для надання таких важливих послуг в сфері медицини. Чекаємо вас в нашій клініці, щоб допомогти, адже найбезцінніше в житті - це ваше здоров'я і здоров'я ваших близьких.

 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію