• Павло Іванович
  МАКАРИЧАК
  Ортопед-травматолог
  Ортопед-травматолог
  Досвідчений спеціаліст з лікування і профілактики
  опорно-рухового апарату України
  Прийом та операцї
  м. Київ "Сіті Доктор"
  Записатися на прийом
  Движение жизнь
  Рух -
  життя!
  Павло Іванович МАКАРИЧАК

Заміна колінного, тазостегнового суглоба Донецьк, артроскопія, ендопротезування в Донецьку, ортопед-травматолог

Про Лікаря
Макаричак Павло Іванович
Макаричак Павло Іванович
Ортопед-травматолог вищої категорії
Стаж роботи 15 років.
Вища медична.
 • У 2004 році закінчив Донецький Державний медичний університет;
 • 2007 рік - закінчив Українську військово-медичну академію за спеціалізацією хірургія.
 • 2007-2019 Ортопед-травматолог Білоцерківського військового госпіталю.
 • З 2019 Ортопед-травматолог Клініки
Стажування з ендопротезування в Польщі, Чехії, Словаччині, Іспанії, Греції, Ірландії, Литві. Член ESSKA і УАСТКА (Європейська та Українська асоціація спортивної травми, хірургії колінного суглоба та артроскопії) з 2010 року.
Переваги
Ціни
Доступні ціни для всіх пацієнтів
ціни
ціни
Матеріали
Виключно сучасні матеріали для протезування
Матеріали
Матеріали
Реабілітація
Я поруч на кожному етапі до і після протезування
Реабілітація
Реабілітація
Операційні
клініка Сіті Доктор м. Київ
Операційні
Операційні
Досвід
15 років досвіду
Досвід
Досвід
Спеціалізація
Ендопротезування
Ендопротезування
Травматологія
Травматологія
Артроскопія
Артроскопія
Амбулаторна допомога
Амбулаторна допомога
Карта покриттів
    Київ Біла Церква
Просп. С. Бандери, 17/1
Беладент
Ви повинні ходити вільно, забудьте про болі в суглобах
Запишіться на прийом сьогодні!
Запис по телефону або через форму на сайті!
Відправити
Питання/відповідь/відгуки
Марина
Киев
Уважаемый Павел Иванович! От всей души хочу сказать Вам большое спасибо. Вы — врач от Бога, Вы — мастер своего дела и невероятный талант медицины. Благодарю Вас за Вашу проделанную работу, за оказанную помощь. За Ваш профессионализм и чуткий подход и внимание. Желаю от всего сердца Вам и Вашей семье крепкого здоровья, достатка, благополучия ,и безграничных возможностей подаренных судьбой!!!!!! Пациент Москаленко Алексей Иванович. Операция по замене тазобедренного сустава
 
 
Черноусова Тамара Дмитриевна
Киев
В эту клинику моя семья обращалась дважды. В январе 2020 оперировали мою маму . Была замена тазобедренного сустава. Оперировал Макаричак Павел Иванович. В понедельник 9.08.2021 был доставлен в клинику мой муж с переломом позвоночника в поясничном отделе(L4). Была проведена сложнейшая операция .поставлена пластина. Операцию проводили Тыш Игорь Иванович и Аксёнов Руслан Валерьевич. Операция была проведена малоинвазивно через маленькие разрезы( 6 болтов - 6 разрезов)На следующей день муж уже мог ходить. Огромная благодарность докторам данной клиники. Это не только мастера своего дела,а и просто очень хорошие люди. Буду всем рекомендовать клинику "Сити Доктор" а что касается ценовой политики,так в государственной больнице в обоих случаях нам называли сумму в два раза большую,чем здесь. А качество и результаты лечения не идут ни в какое сравнение. Ещё раз огромное спасибо Вам,дорогие доктора. С уважением к вам и всему персоналу Черноусова Тамара Дмитриевна.
 
 
Вера Шинкаренко
Киев
Прекрасная клиника.Мужу , Павлу Шинкаренко, сделали операцию по замене тазобедренного сустава. Врач Макаричак Павел Иванович. Мы ему очень благодарны за профессионализм, умение вселить надежду и "золотые" руки. Весь персонал относился с заботой, а это стоит дорогого после операции. Спасибо всем огромное. Дай 'Бог, всем им здоровья. Здорово, что в нашей стране есть такая клиника и такие прекрасные специалисты.
 
 
 

Ортопед-травматолог - це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні травм і захворювань опорно-рухового апарату. До них можна віднести травматичні ушкодження, придбані і вроджені хвороби, а також деформації м'язів, суглобів, сухожиль і зв'язок. Крім цього, лікар виконує ендопротезування кульшового суглоба, ціна якого залежить від віку пацієнта, ступеня руйнування кісток і суглобів.

У більшості випадків звертаються до ортопеда-травматолога при отриманні таких пошкоджень:

 • вивихи різної локалізації, надколінка, ключиці, вивих плеча;
 • ушкодження м'яких тканин, розрив сухожиль і зв'язок, вивих плеча, пошкодження менісків і так далі;
 • різні травми суглобів.

Ендопротезування суглоба

Коли виконується заміна суглоба (Донецька область Донецьк), то перше, що робить травматолог, це зменшує больовий синдром і відновлює функції пошкодженого суглоба. У складних ситуаціях заміна суглоба (Донецька область, Донецьк) стає єдиним способом для відновлення роботи суглоба, що істотно покращує якість життя пацієнта.

Дана операція зі заміни колінного суглоба, ціна якої прийнятна в нашій клініці, дозволяє замінити уражену ділянку суглоба на штучний ендопротез. Він ідеально повторює його форму і виконує основну роботу. В Україні ендопротези отримали позитивні відгуки, так як виготовляються з високоякісних полімерів, металу і кераміки. Завдяки цьому вони добре приживаються і мають відмінну міцність. Проводиться операція по заміні суглоба в госпіталі досить швидко і ефективно, незалежно від того, проходить ендопротезування колінного суглоба або тазостегнового.

Термін служби суглоба становить 15-20 років, по закінченню цього часу його замінюють на новий протез, на що клініка дає відповідні гарантії. За типом фіксації заміна колінного суглоба, ціна якої прийнятна в Україні, виконується в двох варіантах:

 • використовуються ендопротези безцементної фіксації;
 • ендопротези цементної фіксації.

Якщо у пацієнта присутні руйнування хрящової частини суглоба, то заміна суглобів в Донецькій області, Донецьку передбачає установку ковпачкового ендопротеза, завдяки чому зберігається кісткова тканина і максимальна амплітуда руху.

Артроскопія

У сучасному госпіталі також проводиться артроскопія в Донецькій області, Донецьку, що є малоінвазивним сучасним методом для лікування і діагностики захворювань суглобів. Дану процедуру виконують за допомогою артроскопа, який вводять в суглоб через мікроскопічний розріз. Сучасна артроскопія суглоба (Донецька область Донецьк) дозволяє виключити пошкодження сполучної тканини суглоба і звести до мінімуму рубці на шкірі після операції.

Прийом до травматолога-ортопеда

У більшості випадків захворювання опорно-рухового апарату супроводжуються сильним болем, що значно погіршує якість життя людини, її працездатність і можливість пересуватися. Ортопед травматолог (Донецька область, Донецьк) допоможе з'ясувати точну причину розвитку захворювання і запобігатиме подальшому її розвитку.

Тому своєчасний запис до лікаря допоможе відкласти ендопротезування кульшового суглоба, ціна якого залежить від ступеня руйнування.

Перше, що робить кожен ортопед травматолог (Донецька область Донецьк) в клініці, це встановлює всі симптоми і скарги пацієнта. Далі проводить огляд і призначає необхідні обстеження, щоб поставити точний діагноз. Тільки кваліфікований ортопед-травматолог зможе вчасно розпізнати, попередити і вилікувати хвороби опорно-рухового апарату. І якщо необхідна заміна суглоба в Донецькій області, Донецьку, то операція проводиться в максимально швидкі терміни і за прийнятною вартістю в Україні. На сайті Ви знайдете фото наших пацієнтів До і Після, і відразу зможете оцінити ефективність лікування лікаря.

 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію