• Павло Іванович
  МАКАРИЧАК
  Ортопед-травматолог
  Ортопед-травматолог
  Досвідчений спеціаліст з лікування і профілактики
  опорно-рухового апарату України
  Прийом та операцї
  м. Київ "Сіті Доктор"
  Записатися на прийом
  Движение жизнь
  Рух -
  життя!
  Павло Іванович МАКАРИЧАК

Заміна колінного, тазостегнового суглоба Київ, артроскопія, ендопротезування в Києві, ортопед-травматолог

Про Лікаря
Макаричак Павло Іванович
Макаричак Павло Іванович
Ортопед-травматолог вищої категорії
Стаж роботи 15 років.
Вища медична.
 • У 2004 році закінчив Донецький Державний медичний університет;
 • 2007 рік - закінчив Українську військово-медичну академію за спеціалізацією хірургія.
 • 2007-2019 Ортопед-травматолог Білоцерківського військового госпіталю.
 • З 2019 Ортопед-травматолог Клініки
Стажування з ендопротезування в Польщі, Чехії, Словаччині, Іспанії, Греції, Ірландії, Литві. Член ESSKA і УАСТКА (Європейська та Українська асоціація спортивної травми, хірургії колінного суглоба та артроскопії) з 2010 року.
Переваги
Ціни
Доступні ціни для всіх пацієнтів
ціни
ціни
Матеріали
Виключно сучасні матеріали для протезування
Матеріали
Матеріали
Реабілітація
Я поруч на кожному етапі до і після протезування
Реабілітація
Реабілітація
Операційні
клініка Сіті Доктор м. Київ
Операційні
Операційні
Досвід
15 років досвіду
Досвід
Досвід
Спеціалізація
Ендопротезування
Ендопротезування
Травматологія
Травматологія
Артроскопія
Артроскопія
Амбулаторна допомога
Амбулаторна допомога
Карта покриттів
    Київ Біла Церква
Просп. С. Бандери, 17/1
Беладент
Ви повинні ходити вільно, забудьте про болі в суглобах
Запишіться на прийом сьогодні!
Запис по телефону або через форму на сайті!
Відправити
Питання/відповідь/відгуки
Марина
Киев
Уважаемый Павел Иванович! От всей души хочу сказать Вам большое спасибо. Вы — врач от Бога, Вы — мастер своего дела и невероятный талант медицины. Благодарю Вас за Вашу проделанную работу, за оказанную помощь. За Ваш профессионализм и чуткий подход и внимание. Желаю от всего сердца Вам и Вашей семье крепкого здоровья, достатка, благополучия ,и безграничных возможностей подаренных судьбой!!!!!! Пациент Москаленко Алексей Иванович. Операция по замене тазобедренного сустава
 
 
Черноусова Тамара Дмитриевна
Киев
В эту клинику моя семья обращалась дважды. В январе 2020 оперировали мою маму . Была замена тазобедренного сустава. Оперировал Макаричак Павел Иванович. В понедельник 9.08.2021 был доставлен в клинику мой муж с переломом позвоночника в поясничном отделе(L4). Была проведена сложнейшая операция .поставлена пластина. Операцию проводили Тыш Игорь Иванович и Аксёнов Руслан Валерьевич. Операция была проведена малоинвазивно через маленькие разрезы( 6 болтов - 6 разрезов)На следующей день муж уже мог ходить. Огромная благодарность докторам данной клиники. Это не только мастера своего дела,а и просто очень хорошие люди. Буду всем рекомендовать клинику "Сити Доктор" а что касается ценовой политики,так в государственной больнице в обоих случаях нам называли сумму в два раза большую,чем здесь. А качество и результаты лечения не идут ни в какое сравнение. Ещё раз огромное спасибо Вам,дорогие доктора. С уважением к вам и всему персоналу Черноусова Тамара Дмитриевна.
 
 
Вера Шинкаренко
Киев
Прекрасная клиника.Мужу , Павлу Шинкаренко, сделали операцию по замене тазобедренного сустава. Врач Макаричак Павел Иванович. Мы ему очень благодарны за профессионализм, умение вселить надежду и "золотые" руки. Весь персонал относился с заботой, а это стоит дорогого после операции. Спасибо всем огромное. Дай 'Бог, всем им здоровья. Здорово, что в нашей стране есть такая клиника и такие прекрасные специалисты.
 
 
 

Ортопед-травматолог - це фахівець, без прийому і консультацій якого практично неможливо уявити собі наше життя, і Україна тут не виняток.

Він займається діагностикою та лікуванням таких захворювань як:

 • Удари - виникають в результаті різного роду впливів, наприклад, ударів, пошкодження м'яких тканин. При цьому шкірний покрив залишається цілим, проте під шкірою скупчується кров, що може призвести до вкрай негативних наслідків, а одним з них може стати те, що вам буде потрібно заміна суглобів в Києві.
 • Остеохондроз - це наслідок порушення роботи організму, яке характеризується низьким рівнем мінералізації кісткових тканин. В результаті - хрящова тканина дуже швидко зношується, і звідси виникають болі і зміщення хребців. Травматолог - саме той лікар, який вам допоможе.
 • Переломи - отримані в результаті різноманітних пошкоджень, порушення цілісності структури кісток. Також, при переломах рвуться і розтягуються зв'язки, відбувається пошкодження судин і нервів. Справитися з ними може ортопед травматолог. Київ - це те місце, в якому жителі міста щодня стикаються з ризиком переломів та інших травм, а деякі з них можуть привести до того, що вам буде необхідна артроскопія суглоба (Київ).
 • Вивихи - зсув щодо нормального стану суглобів.
 • Різноманітні пошкодження м'яких тканин організму. З цим діагнозом також звертаються до такого лікаря як травматолог.
 • Хронічні болі в суглобах і хребті. У крайніх випадках вони можуть привести до гострої потреби в такій операції, як операція по заміні суглоба. І тут у вас може виникнути таке питання - яка ж у операція із заміни колінного суглоба ціна? Відповідь на нього ви можете отримати, звернувшись в нашу клініку.
 • Кульгавість. З цією недугою краще відразу ж звернутися до такого лікаря як ортопед травматолог, Київ - місто в якому з цим краще не затягувати.

А також безліч інших хвороб, пов'язаних з різного роду ушкодженнями, з якими може щодня зіткнутися житель такої країни як Україна.

З яких питань до нього найчастіше звертаються?

Найчастіше, також до фахівця звертаються з таких питань як: заміна суглоба Київ і артроскопія суглоба Київ. І всі ці процедури, також виконуються лікарем травматологом.

Всі ці недуги і травми так чи інакше пов'язані з ритмом життя сучасної людини. Фізична праця, постійна м'язова навантаження, порушення режиму сну і надмірна вага, а також безліч інших чинників - все це веде до травм і пошкоджень. Впоратися з цим вам допоможе лікар ортопед-травматолог.

Однією з найпопулярніших процедур, яку проводить лікар травматолог в нашому місті, є заміна суглобів в Києві.

Заміна суглобів - це хірургічний метод лікування крайнього ступеня запущеної хвороби хрящової і кісткової тканини. Проводиться або в клініці, або в госпіталі. Лікар травматолог з використанням анестезії замінює частину колінного суглоба на імплант, що в подальшому дозволяє людині, що переніс операцію, вільно рухатися і не відчувати неприємних і хворобливих відчуттів при пересуванні. Заміна суглоба в Києві - підійде вам, якщо через наслідки гонартроза, занедбаності і зношеності вашого гиалинового хряща досягла надзвичайно поганих показників. В цьому випадку вам знадобиться зробити операцію по заміні суглоба.

Які ціни у даних послуг?

Якщо ж вас цікавить таке питання як: операція із заміни колінного суглоба ціна, то можете не турбуватися, вартість не є величезною і непідйомною, а відмінні відгуки про роботу клініки та роботу травматолога стануть гарною рекомендацією для того, щоб вирішити пробему саме в нашому госпіталі.

Сюди ж можна віднести і ендопротезування. Це крайній захід, на який йдуть, для того щоб врятувати для людини можливість ходити і пересуватися. Ендопротезування колінного суглоба - це те, завдяки чому багато людей знову стають на свої ноги.

"Заміна колінного суглоба ціна?" - популярне питання, з яким люди звертаються до ортопеда травматолога в Києві. Так як заміна суглоба на протез це досить складна процедура, то і ціна за неї буде повністю виправдана.

На сайті є відгуки і фото від пацієнтів з України, які вже на собі відчули радість від того, що вони знову стали на ноги. Адже ендопротезування в Києві, це дуже потрібна і популярна операція.

Також попитом користуються і такі запити як: ендопротезування кульшового суглоба ціна, і заміна колінного суглоба ціна. Не варто хвилюватися. Ціна на ці, а також на процедури - заміна суглоба Київ і артроскопія в Києві не буде для вас позамежної. Про це також свідчать численні відгуки та фото від вдячних пацієнтів нашої клініки.

Можливо вас зацікавили такі питання як: ендопротезування кульшового суглоба ціна і заміна колінного суглоба ціна. І на той, і на інший ви можете отримати відповідь, звернувшись в нашу клініку.

Бережіть себе і своє здоров'я! І пам'ятайте - ваше здоров'я дорожче будь-яких грошей!

 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію