• Павло Іванович
  МАКАРИЧАК
  Ортопед-травматолог
  Ортопед-травматолог
  Досвідчений спеціаліст з лікування і профілактики
  опорно-рухового апарату України
  Записатися на прийом
  Движение жизнь
  Рух -
  життя!
  Павло Іванович МАКАРИЧАК

Заміна колінного, тазостегнового суглоба Умань, артроскопія, ендопротезування в Умані, ортопед-травматолог

Про Лікаря
Макаричак Павло Іванович
Макаричак Павло Іванович
Ортопед-травматолог вищої категорії
Стаж роботи 15 років.
Вища медична.
 • У 2004 році закінчив Донецький Державний медичний університет;
 • 2007 рік - закінчив Українську військово-медичну академію за спеціалізацією хірургія.
 • 2007-2019 Ортопед-травматолог Білоцерківського військового госпіталю.
 • З 2019 Ортопед-травматолог Клініки
Стажування з ендопротезування в Польщі, Чехії, Словаччині, Іспанії, Греції, Ірландії, Литві. Член ESSKA і УАСТКА (Європейська та Українська асоціація спортивної травми, хірургії колінного суглоба та артроскопії) з 2010 року.
Переваги
Ціни
Доступні ціни для всіх пацієнтів
ціни
ціни
Матеріали
Виключно сучасні матеріали для протезування
Матеріали
Матеріали
Реабілітація
Я поруч на кожному етапі до і після протезування
Реабілітація
Реабілітація
Операційні
клініка Сітідоктор м. Київ
Операційні
Операційні
Досвід
15 років досвіду
Досвід
Досвід
Спеціалізація
Ендопротезування
Ендопротезування
Травматологія
Травматологія
Артроскопія
Артроскопія
Амбулаторна допомога
Амбулаторна допомога
Карта покриттів
    Київ Біла Церква
Просп. С. Бандери, 17/1
Беладент
Ви повинні ходити вільно, забудьте про болі в суглобах
Запишіться на прийом сьогодні!
Запис по телефону або через форму на сайті!
Відправити
Питання/відповідь/відгуки
Микола Пташник
Белая Церковь
Павло Іванович! Щира Вам дяка і шана. Бажаю, щоби усе задумане здійснилося. Ви професіонал від бога. Удачі.
 
 
Наталия Фирсова
Белая Церковь
Спасибо что вы не стоите на месте!!! людям это нужно!!! Доктор Золотые руки! На себе все и спытала!
 
 
Виталий Залуцкий
Белая Церковь
10 лет назад Павел Иванович сделал мне колено, я до сих пор бегаю в футбол. Дай Бог ему здоровья
 
 
 

Сучасна медицина розвивається дуже швидко. Багато захворювань зараз лікуються, хоча раніше були невиліковними. Разом з цим зросла кількість медичних установ (клініка, госпіталь), тепер якісні медичні послуги можна отримати в будь-якому місті. Стало більше кваліфікованих лікарів, що спеціалізуються на конкретних захворюваннях. У цій статті ми розглянемо таку професію, як ортопед травматолог. Дізнаємося, чим займається цей лікар, які хвороби він може вилікувати, вартість (Україна) і де є клініка, в якій можна скористатися послугами такого лікаря в Умані.

Чим займається ортопед-травматолог?

Ортопед-травматолог це той фахівець, який виконує функції обох. Травматолог лікує розриви зв'язок і сухожиль, лікуванням переломів. Ортопед лікує наслідки різних травм, захворювання опорної системи і вроджені деформовані кістки. Тобто ортопед-травматолог лікує недуги опорно-рухового апарату і кісткової системи. Приклад: заміна суглобів в Умані, ендопротезування кульшового суглоба. Пам'ятайте, що у багатьох процедур є протипоказання!

Детальніше про послуги

Розглянемо кілька послуг (для прикладу) і коротко розповімо про те, при якій ситуації їх проводять. На сайті ви можете знайти відгуки, більший список і більш докладний опис.

Ендопротезування колінного суглоба. Проводиться для повернення суглобу рухливості, яка була втрачена через хворобу або травми. В інтернеті можна знайти фото травми, при якій проводять ендопротезування. Операцію призначають при: руйнуванні поверхні суглоба без можливості відновлення іншим способом, при функціональних порушеннях. Суть полягає в заміні деяких частин імплантатами. Ендопротезування - часта операція, так як імплантати використовують не тільки в суглобах, ще, наприклад, проводиться ендопротезування кульшового суглоба, ціна, якого буде описана далі. Ендопротезування в Умані проводиться досвідченими лікарями, з використанням обладнання високої якості.

Операція по заміні суглоба. Заміна суглобів в Умані проводиться при болях в суглобі, вроджених патологіях, руйнуванні кісткової тканини. Протипоказаний при цукровому діабеті, серцевих захворюваннях, поганому стані кісток. Заміна суглоба Умань проводиться кваліфікованими лікарями, з використанням якісного обладнання.

Артроскопія суглоба Умань. Допомагає встановити діагноз, отримати інформацію про зміни всередині суглоба. Артроскопія буває різна (в залежності від суглоба):

 • коленная;
 • ліктьова;
 • плечова;
 • тазобедренная;
 • гомілковостопного;
 • променезап'ясткових.

Артроскопія суглоба Умань, протипоказання: неможливість наркозу, крововилив в порожнині суглоба.

Ціна (Україна)

Багатьох, звичайно, цікавить ціна на послуги, які надає цей лікар. Ціна залежить від послуги і від лікарні, в якій ви хочете отримати цю послугу, від кваліфікації, від якої складності. Наприклад, якщо потрібна заміна колінного суглоба, ціна залежить від складності ситуації або кваліфікації лікаря, так і заміна суглоба Умань, і багато інших послуг.

З цієї причини не можна точно вказати ціни. Ви можете зайти на сайт і почитати ще про лікаря ортопед травматолог Умань, також можете почитати відгуки від клієнтів. Щоб дізнатися ендопротезування кульшового суглоба ціна, операція із заміни колінного суглоба ціна, артроскопія в Умані і ціни на багато інших послуг, запишіться на прийом.

У статті розглянули, чим займається ортопед-травматолог, дізналися пропоновані їм послуги, поговорили про ціну на послуги, в Україні. На сайті ви можете знайти більше корисної інформації: фото, відгуки, описи і т.д. Іноді люди не відвідують медичні установи (госпіталь, клініка, лікарня) і не лікують недугу, а терплять, дозволяючи йому прогресувати, але це тема для окремої статті.

Пам'ятайте: здоров'я - це найголовніше багатство, його потрібно берегти, а якщо у вас проблеми зі здоров'ям, то не бійтеся звернутися до лікаря!

 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію