• Павло Іванович
  МАКАРИЧАК
  Ортопед-травматолог
  Ортопед-травматолог
  Досвідчений спеціаліст з лікування і профілактики
  опорно-рухового апарату України
  Прийом та операцї
  м. Київ "Сіті Доктор"
  Записатися на прийом
  Движение жизнь
  Рух -
  життя!
  Павло Іванович МАКАРИЧАК

Заміна колінного, тазостегнового суглоба Кіровоград, артроскопія, ендопротезування в Кіровограді, ортопед-травматолог

Про Лікаря
Макаричак Павло Іванович
Макаричак Павло Іванович
Ортопед-травматолог вищої категорії
Стаж роботи 15 років.
Вища медична.
 • У 2004 році закінчив Донецький Державний медичний університет;
 • 2007 рік - закінчив Українську військово-медичну академію за спеціалізацією хірургія.
 • 2007-2019 Ортопед-травматолог Білоцерківського військового госпіталю.
 • З 2019 Ортопед-травматолог Клініки
Стажування з ендопротезування в Польщі, Чехії, Словаччині, Іспанії, Греції, Ірландії, Литві. Член ESSKA і УАСТКА (Європейська та Українська асоціація спортивної травми, хірургії колінного суглоба та артроскопії) з 2010 року.
Переваги
Ціни
Доступні ціни для всіх пацієнтів
ціни
ціни
Матеріали
Виключно сучасні матеріали для протезування
Матеріали
Матеріали
Реабілітація
Я поруч на кожному етапі до і після протезування
Реабілітація
Реабілітація
Операційні
клініка Сіті Доктор м. Київ
Операційні
Операційні
Досвід
15 років досвіду
Досвід
Досвід
Спеціалізація
Ендопротезування
Ендопротезування
Травматологія
Травматологія
Артроскопія
Артроскопія
Амбулаторна допомога
Амбулаторна допомога
Карта покриттів
    Київ Біла Церква
Просп. С. Бандери, 17/1
Беладент
Ви повинні ходити вільно, забудьте про болі в суглобах
Запишіться на прийом сьогодні!
Запис по телефону або через форму на сайті!
Відправити
Питання/відповідь/відгуки
Марина
Киев
Уважаемый Павел Иванович! От всей души хочу сказать Вам большое спасибо. Вы — врач от Бога, Вы — мастер своего дела и невероятный талант медицины. Благодарю Вас за Вашу проделанную работу, за оказанную помощь. За Ваш профессионализм и чуткий подход и внимание. Желаю от всего сердца Вам и Вашей семье крепкого здоровья, достатка, благополучия ,и безграничных возможностей подаренных судьбой!!!!!! Пациент Москаленко Алексей Иванович. Операция по замене тазобедренного сустава
 
 
Черноусова Тамара Дмитриевна
Киев
В эту клинику моя семья обращалась дважды. В январе 2020 оперировали мою маму . Была замена тазобедренного сустава. Оперировал Макаричак Павел Иванович. В понедельник 9.08.2021 был доставлен в клинику мой муж с переломом позвоночника в поясничном отделе(L4). Была проведена сложнейшая операция .поставлена пластина. Операцию проводили Тыш Игорь Иванович и Аксёнов Руслан Валерьевич. Операция была проведена малоинвазивно через маленькие разрезы( 6 болтов - 6 разрезов)На следующей день муж уже мог ходить. Огромная благодарность докторам данной клиники. Это не только мастера своего дела,а и просто очень хорошие люди. Буду всем рекомендовать клинику "Сити Доктор" а что касается ценовой политики,так в государственной больнице в обоих случаях нам называли сумму в два раза большую,чем здесь. А качество и результаты лечения не идут ни в какое сравнение. Ещё раз огромное спасибо Вам,дорогие доктора. С уважением к вам и всему персоналу Черноусова Тамара Дмитриевна.
 
 
Вера Шинкаренко
Киев
Прекрасная клиника.Мужу , Павлу Шинкаренко, сделали операцию по замене тазобедренного сустава. Врач Макаричак Павел Иванович. Мы ему очень благодарны за профессионализм, умение вселить надежду и "золотые" руки. Весь персонал относился с заботой, а это стоит дорогого после операции. Спасибо всем огромное. Дай 'Бог, всем им здоровья. Здорово, что в нашей стране есть такая клиника и такие прекрасные специалисты.
 
 
 

Кваліфікована допомога лікаря ортопеда-травматолога в Кіровограді

З раннього дитинства всі ми безпосередньо пов'язані з рухом. У період дорослішання ми починаємо зіштовхуватися з різними видами спорту, пішими прогулянками, екстремальним відпочинком і туризмом. Але ж навіть цілком невинна прогулянка на велосипеді може обернутися серйозними травмами, які терміново потребуватимуть консультації та допомогу лікаря ортопеда-травматолога. Так що, якщо ви відчули щось недобре і у вас виникли підозри, що з опорно-руховим апаратом можливо щось сталося, то ні в якому разі не зволікайте з відвідуванням лікаря ортопеда травматолога. Адже буває і таке, що пацієнтові потрібно артроскопія суглобів, або навіть операція по заміні суглоба в Кіровограді, з чим затягувати категорично не можна.

Особливості та переваги

Клініка спрямована на лікування різноманітних патологій і захворювань опорно-рухового апарату, а також проводить цілий ряд маніпуляцій, які доступні, на жаль, не по всій Україні. У нас працюють професійні травматологи і фахівці, які провели вже безліч операцій із заміни суглобів в Кіровограді, а також ряд подібних процедур. Ми маємо госпіталь, в якому також можуть надати фахову допомогу і призначити точне лікування. Ви можете ознайомитися з відгуками наших клієнтів, а також наданими фото, щоб розвіяти наявні сумніви і упевнитися в професіоналізмі наших травматологів.

Клініка використовує цілий ряд інноваційних технік і технологій, які дозволяють точно і якісно провести обстеження та вжити відповідних заходів щодо усунення тієї чи іншої проблеми. Наприклад, артроскопія суглобів в Кіровограді проводиться на вищому рівні і дає можливість якісно провести дослідження. Якщо у вас є страх проводити дану процедуру, то можете подивитися фото і відгуки наших клієнтів, які через це проходили.

Які послуги ми можемо надати?

Ми розуміємо, що деякі послуги надають далеко не всі. Тому у нас є можливість провести ці процедури за оптимальною ціною. Нижче наведено список маніпуляцій, які можна зробити в клініці, після консультації ортопеда-травматолога в Кіровограді:

 • Заміна суглоба в Кіровограді (перед цією процедурою обов'язково проводиться попередня консультація фахівця, який буде або призначати цю процедуру, або ж знайде інші оптимальні варіанти вирішення вашої проблеми).
 • Операція по заміні колінного суглоба (заміна колінного суглоба, ціна якого чимала, призначається в основному при артрозах на пізніх стадіях, коли на початку хвороби не було прийнято відповідних заходів, спрямованих на її лікування. Після операції із заміни колінного суглоба і реабілітаційного періоду, ви повертаєтеся до звичного життя і ваше пересування стає для вас безболісною процедурою).
 • Артроскопія суглоба, Кіровоград (хірургічний метод діагностики, або ж лікування пошкоджень внутрішньої частини суглоба, який чинять артроскопії, який вводиться безпосередньо в суглоб через мікророзріз).
 • Ендопротезування в Кіровограді (в Україні не скрізь можна здійснити цю операцію, але у нас є можливість проводити ендопротезування кульшового, колінного суглобів. Ця процедура призначається пацієнтам, які втратили можливість безболісно пересуватися, і яким кожен рух приносить нестерпний біль. Важливо пам'ятати, що ендопротез має деякі обмеження в діапазоні безпечних рухів.До цього треба звикнути, і тоді життя знову стане легше і заграє іншими фарбами. Ендопротезування кульшового суглоба, ціна якого є прийнятною, може призначатися при порушенні цілісності хрящових суглобових тканин, деформації поверхні суглоба і утворенні остеофітів, тобто кісткових наростів).

Важливо розуміти, що дійсно далеко не всі ці процедури доступні по всій Україні. Багато хто не наважується їх проводити, так як це досить серйозний процес, що вимагає якісного обладнання і висококваліфікованих фахівців, які мають проводити дані операції.

Вартість перерахованих вище процедур дійсно чимала, але є цілком прийнятною. Адже всього одна операція може докорінно змінити всю вашу життя! Іншими словами, можна вважати, що ціна процедури - ціна життя.

Після ендопротезування та заміни суглобів, всі пацієнти проходять реабілітацію, після якої вже виходять щасливі і з відчуттям легкості повертаються до свого звичного життя без болю і мук.

Ви можете прямо зараз записатися на прийом до ортопеда-травматолога в Кіровограді за оптимальною ціною!

 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію