• Павло Іванович
  МАКАРИЧАК
  Ортопед-травматолог
  Ортопед-травматолог
  Досвідчений спеціаліст з лікування і профілактики
  опорно-рухового апарату України
  Прийом та операцї
  м. Київ "Сіті Доктор"
  Записатися на прийом
  Движение жизнь
  Рух -
  життя!
  Павло Іванович МАКАРИЧАК

Заміна колінного, тазостегнового суглоба Одеса, артроскопія, ендопротезування в Одесі, ортопед-травматолог

Про Лікаря
Макаричак Павло Іванович
Макаричак Павло Іванович
Ортопед-травматолог вищої категорії
Стаж роботи 15 років.
Вища медична.
 • У 2004 році закінчив Донецький Державний медичний університет;
 • 2007 рік - закінчив Українську військово-медичну академію за спеціалізацією хірургія.
 • 2007-2019 Ортопед-травматолог Білоцерківського військового госпіталю.
 • З 2019 Ортопед-травматолог Клініки
Стажування з ендопротезування в Польщі, Чехії, Словаччині, Іспанії, Греції, Ірландії, Литві. Член ESSKA і УАСТКА (Європейська та Українська асоціація спортивної травми, хірургії колінного суглоба та артроскопії) з 2010 року.
Переваги
Ціни
Доступні ціни для всіх пацієнтів
ціни
ціни
Матеріали
Виключно сучасні матеріали для протезування
Матеріали
Матеріали
Реабілітація
Я поруч на кожному етапі до і після протезування
Реабілітація
Реабілітація
Операційні
клініка Сіті Доктор м. Київ
Операційні
Операційні
Досвід
15 років досвіду
Досвід
Досвід
Спеціалізація
Ендопротезування
Ендопротезування
Травматологія
Травматологія
Артроскопія
Артроскопія
Амбулаторна допомога
Амбулаторна допомога
Карта покриттів
    Київ Біла Церква
Просп. С. Бандери, 17/1
Беладент
Ви повинні ходити вільно, забудьте про болі в суглобах
Запишіться на прийом сьогодні!
Запис по телефону або через форму на сайті!
Відправити
Питання/відповідь/відгуки
Марина
Киев
Уважаемый Павел Иванович! От всей души хочу сказать Вам большое спасибо. Вы — врач от Бога, Вы — мастер своего дела и невероятный талант медицины. Благодарю Вас за Вашу проделанную работу, за оказанную помощь. За Ваш профессионализм и чуткий подход и внимание. Желаю от всего сердца Вам и Вашей семье крепкого здоровья, достатка, благополучия ,и безграничных возможностей подаренных судьбой!!!!!! Пациент Москаленко Алексей Иванович. Операция по замене тазобедренного сустава
 
 
Черноусова Тамара Дмитриевна
Киев
В эту клинику моя семья обращалась дважды. В январе 2020 оперировали мою маму . Была замена тазобедренного сустава. Оперировал Макаричак Павел Иванович. В понедельник 9.08.2021 был доставлен в клинику мой муж с переломом позвоночника в поясничном отделе(L4). Была проведена сложнейшая операция .поставлена пластина. Операцию проводили Тыш Игорь Иванович и Аксёнов Руслан Валерьевич. Операция была проведена малоинвазивно через маленькие разрезы( 6 болтов - 6 разрезов)На следующей день муж уже мог ходить. Огромная благодарность докторам данной клиники. Это не только мастера своего дела,а и просто очень хорошие люди. Буду всем рекомендовать клинику "Сити Доктор" а что касается ценовой политики,так в государственной больнице в обоих случаях нам называли сумму в два раза большую,чем здесь. А качество и результаты лечения не идут ни в какое сравнение. Ещё раз огромное спасибо Вам,дорогие доктора. С уважением к вам и всему персоналу Черноусова Тамара Дмитриевна.
 
 
Вера Шинкаренко
Киев
Прекрасная клиника.Мужу , Павлу Шинкаренко, сделали операцию по замене тазобедренного сустава. Врач Макаричак Павел Иванович. Мы ему очень благодарны за профессионализм, умение вселить надежду и "золотые" руки. Весь персонал относился с заботой, а это стоит дорогого после операции. Спасибо всем огромное. Дай 'Бог, всем им здоровья. Здорово, что в нашей стране есть такая клиника и такие прекрасные специалисты.
 
 
 

Ортопед травматолог - це незамінний фахівець, який діагностує, лікує і займається профілактикою порушень опорно-рухового апарату, а саме кісткової і м'язової систем, а також суглобів, фасцій і зв'язок.

Якщо виникають ситуації, коли людині терміново потрібен хороший лікар ортопед-травматолог, його складно знайти. Ми завжди готові допомогти вам, тому пропонуємо консультації тільки кращих фахівців, серед яких - ортопед травматолог (Одеса) з більш ніж десятирічним стажем практики.

Розглянемо більш докладно при яких симптомах і в яких випадках необхідно звертатися до даного фахівця:

 • при больових відчуття в області шиї, хребті, а також м'язах, кістках і суглобах;
 • будь-яких травмах кінцівок;
 • наявності дивного відтінку шкіри на місці травмованого ділянки;
 • порушення руху суглобів;
 • припухлості (набряку) кінцівок;
 • всіляких переломах кісток;
 • пошкодженні тканин м'язів і зв'язок;
 • розрив і пошкодженні сухожиллях;
 • викривленні хребта;
 • артритах і артрозах;
 • патології розвитку кісткової і м'язової систем;
 • різних видах деформації;
 • міжхребцевих грижах і т.д .;
 • якщо потрібна заміна суглоба в Одесі.

 

Всі перераховані вище симптоми можуть служити сигналом про початок більш серйозної проблеми. Саме тому так важливо раннє діагностування та своєчасне лікування, а також профілактика.

Ортопед-травматолог (Одеса) проводить обстеження в кілька етапів. Починається все з консультації і візуального огляду. Далі проводиться пальпація, обережно обмацуючи проблемну зону, щоб визначити наскільки складне захворювання або травма. При необхідності лікар може рекомендувати лягти в госпіталь для більш детального обстеження і лікування. Спеціаліст дає направлення на цифрову рентгенографію і, при більш серйозних проблемам, на комп'ютерну томографію, за допомогою якої можна провести детальну оцінку стану структури тканин, а також може порекомендувати таку процедуру як артроскопія суглоба в Одесі (Україна). На ендопротезування кульшового суглоба ціна більш ніж вигідна.

Перелік обстежень, які потрібно провести, підбирається за допомогою індивідуально підходу до кожного пацієнта, виходячи з його анамнезу і симптомів. При необхідності ортопед-травматолог може перенаправити на дообстеження і до інших фахівців. При деструктивних змінах може знадобитися заміна суглоба в Одесі (Україна).

Наша клініка працює відразу в декількох напрямках:

 • Загальна травматологія - діагностика і лікування (консервативне і хірургічне) опорно-рухового апарату при непередбачених травмах і пошкодженнях.
 • Вертебрологія - комплекс спрямований на лікування травм і захворювань хребта за допомогою консервативних і операційних методів.
 • Лікування ускладнень після хірургічних втручань опорно-рухового апарату, а також лікування наслідків травм.
 • Мікрохірургія.
 • Лікування тунельних синдромів.
 • Корекція кінцівок з кривизною. Це складний комплекс лікування, де за допомогою променевої діагностики можна спостерігати динаміку процесу.

Крім цього клініка надає ряд процедур, які виконуються завдяки новітнім технологіям:

 • Артроскопія суглоба (Одеса) - це спеціальні ендоскопічні операції, які проводяться на суглобах без їх розкриття. Завдяки цьому скорочується відновлення і час перебування в госпіталі. Артроскопія в Одесі є необхідною процедурою сьогодні.
 • Ендопротезування в Одесі (Україна). Буває повним або частковим. Це операція, за допомогою якої замінюють на штучний суглом, що руйнується. Це допомагає людині повернутися до звичайного життя. Ендопротезування колінного суглоба сьогодні одна з найбезпечніших операцій. Багатьох лякає вже сам факт операції, але насправді це далеко не так страшно на відміну від болю, який доводиться терпіти. Заміна суглоба (Одеса) – операція, яка здатна повернути людину до нормального життя.

У нас великий багаж знань і практики на тему - операція із заміни суглоба, лікування і профілактика ортопедичних захворювань, а також багаторічний досвід роботи в даній сфері.

Заміна колінного суглоба - ціна вказана в прайсі або озвучується після персональної консультації. Ендопротезування кульшового суглоба - ціна так само в прайсі.

Ціни на всі інші процедури клініки і консультацію, яку може предотавіть лікар ортопед-травматолог можна уточнити, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті, де є можливість детально подивитися фото клініки та результатів лікування. Остаточна вартість визначається після консультації та діагностики.

Не зволікайте з візитом до ортопеда-травматолога, адже це може стати першим кроком назустріч новому життю без болю і скутості в рухах.

 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація:
*
*
*
*
*
Я представляю компанію